Series
Ratings
23
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 3.0
Hacks Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.5
Dance LifeRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
More Than WordsRated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
POSERated ★ 5.0
Alias GraceRated ★ 5.0
I May Destroy YouRated ★ 5.0