Movies
Ratings
90
Isle of DogsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
NightbitchRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Farewell, My QueenRated ★ 1.5
LolitaRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
CarolRated ★ 1.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 0.5
Bird BoxRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5