Series
Ratings
37
ChernobylRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.5- Kuk HeeRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 2.5