Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
HoneySweetRated ★ 3.5
The MoonRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0