Series
Ratings
26
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 3.0
A Good Day to be a DogRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5- Street Man FighterRated ★ 2.5
Street Woman FighterRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5