Movies
Ratings
195
Green BookRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 1.0
Loving VincentRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.5