Movies
Ratings
83
Extreme JobRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5- DreamRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0