Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0