Series
Ratings
57
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Hellsing UltimateRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0- The iDOLM@STERRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
Eromanga SenseiRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5