Titles you rated
Dracula UntoldRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0- The LetterRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0