Series
Ratings
239
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Love CatcherRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5- Saiyuki ReloadRated ★ 5.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- The Bionic WomanRated ★ 4.5
- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.0
The New Adventures of Kimba The White LionRated ★ 3.5
Dating AloneRated ★ 5.0
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 4.0- 14years old, YeongsimRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 5.0
Time Travel TondekemanRated ★ 5.0- Magic Knight RayearthRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 5.0- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 4.5