Titles you rated
JoyRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 4.0
Sex of MagicRated ★ 1.0- Master and ManRated ★ 1.0
Green BookRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
A Girl at My DoorRated ★ 3.0