Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0- VirusRated ★ 0.5
The Good LieRated ★ 5.0
The PianoRated ★ 1.0
White GodRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 2.5
Before I Go to SleepRated ★ 2.5
Wicked Little LettersRated ★ 5.0
A Beautiful Day in the NeighborhoodRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Isi & OssiRated ★ 3.5
OnceRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0