Titles you rated
Brother BearRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Child's Play 3Rated ★ 5.0
BeanRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 5.0