Titles you rated
As OneRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 5.0