Movies
Ratings
29
Schindler's ListRated ★ 1.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0