Titles you rated
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 2.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Romantic KillerRated ★ 3.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 2.5- K-ON!Rated ★ 3.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Happy Sugar LifeRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Say I Love YouRated ★ 3.5
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5