Movies
Ratings
721
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Redux ReduxRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5