Movies
Ratings
258
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.0
Leaving MomRated ★ 2.5
LoreRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
DogvilleRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
BallonRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.5