Movies
Ratings
241
WhiplashRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The MoonRated ★ 2.0
366 DaysRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
Given: Hiiragi MixRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
L' Etarnger Du PlageRated ★ 3.5
Given the MovieRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0