Series
Ratings
83
My NameRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Family by ChoiceRated ★ 4.5
GlitchRated ★ 3.0
Korea No.1Rated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Be PositiveRated ★ 5.0
The ManipulatedRated ★ 1.5