Series
Ratings
18
Reborn RichRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Love Is for SuckersRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Head Over HeelsRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0