Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 1.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
11 A.M.Rated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0