Movies
Ratings
201
The Hunger GamesRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 3.5
PushRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5