Titles you rated
The Perfect StormRated ★ 4.0
AssassinsRated ★ 4.0
Ninja ScrollRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 4.0
Legend of the Red DragonRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 4.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Executive DecisionRated ★ 4.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 4.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0