Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
August RushRated ★ 2.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Falling DownRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5