Movies
Ratings
76
Miss GrannyRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0