Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The Kissing Booth 3Rated ★ 1.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
Crypto ManRated ★ 2.0
The CulpritRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0