Series
Ratings
332
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Confidence Man KRRated ★ 3.0
My Perfect StrangerRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.5
BITCH X RICH 2Rated ★ 1.0
The WitchRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Good BoyRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 1.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
이혼숙려캠프Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5