Titles you rated
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Shaun the SheepRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5