Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0