Movies
Ratings
1212
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 2.5
HereticRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 3.5- Run to the WestRated ★ 1.0
TRON: AresRated ★ 2.5
BossRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Operation Fortune: Ruse de GuerreRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Night Always ComesRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0