Titles you rated
Last Samurai StandingRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- 슈팅스타Rated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5- 무쇠소년단Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.0
슈팅스타Rated ★ 3.5- 한끼합쇼Rated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5- 무쇠소녀단Rated ★ 3.5
- Fresh off the Sea Season 2Rated ★ 2.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.5