Movies
Ratings
25
Three SistersRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
AlienoidRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0