Movies
Ratings
794
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
We Will Rock YouRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.0