Movies
Ratings
121
QueerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.0
The French DispatchRated ★ 2.0
The FakeRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 4.5
Life Is But a DreamRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 2.5- 웅남이Rated ★ 3.0
- Next DoorRated ★ 2.0
Road to BostonRated ★ 3.0
SanaRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5