Movies
Ratings
519
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
My Beautiful Girl, MariRated ★ 4.0
The FacultyRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0