Titles you rated
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The CatRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.0