Titles you rated
DaredevilRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Love StoryRated ★ 2.0
GreaseRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 1.0
Runway CopRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
Die Another DayRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 2.0