Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Three SistersRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 3.5
Red RocketRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Another RoundRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0