Titles you rated
True LegendRated ★ 2.5
Dragon Tiger GateRated ★ 2.5
My Ordinary Love StoryRated ★ 1.5
Seven SwordsRated ★ 2.0
The Book ThiefRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
AbductionRated ★ 3.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.5
The RaidRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 2.5
I, FrankensteinRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
The CraziesRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
HannaRated ★ 2.5
RiddickRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 2.5
Chinese ZodiacRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0