Titles you rated
TenetRated ★ 2.5- PilotRated ★ 1.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 0.5
RevolverRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 2.5
The Zero TheoremRated ★ 2.5
BrazilRated ★ 4.0
DreddRated ★ 2.0- Capitalism: A Love StoryRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 0.5
Chicken RunRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
CallRated ★ 1.5
Drag Me to HellRated ★ 2.5
La Vie en RoseRated ★ 2.5