Movies
Ratings
110
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Inside the Mind of a CatRated ★ 3.0
Inside the Mind of a DogRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- The Observer′s JournalRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
StokerRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
Two Distant StrangersRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Dirty MoneyRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 2.0
Gladiator IIRated ★ 2.5