Series
Ratings
18
NarcosRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0