Movies
Ratings
26
May 18Rated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Predator 2Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The Next Three DaysRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0