Movies
Ratings
183
BakudanRated ★ 3.5
My SunshineRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5- 6 DaysRated ★ 1.0
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
ActionheroRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
OasisRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5