Movies
Ratings
147
28 Years LaterRated ★ 3.5
AntipornoRated ★ 0.5
Cold FishRated ★ 2.0
SuspiriaRated ★ 3.5
Valley of the DeadRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0