Movies
Ratings
144
The MartianRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
Darkest HourRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
French CancanRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0