Movies
Ratings
800
RawRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
The Red HerringRated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5