Movies
Ratings
169
CoralineRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
First Love: The Litter on the BreezeRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Reflection in a Dead DiamondRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 4.0
Operation undeadRated ★ 1.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
MAD MASKRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Naked LunchRated ★ 3.5